Artmann Consulting
and Business Services

Advokátní kancelář Suchanová Mečl Legal, s.r.o., zakládá servisní společnost pro podporu svého podnikání, podnikání našich klientů i třetích subjektů, pro podporu jejich administrativní činnosti, společenských aktivit, ale také činností spojených například s oblastí Real Estate.

 

Jsme přesvědčeni, že disponujeme zkušenostmi, znalostmi a odborníky, kteří mohou být efektivně nápomocni rozvoji podnikatelských či společenských aktivit, a to jak start-upům, tak i zavedeným korporacím.

 

Celý tento projekt je v prvopočátku a o jeho dalším vývoji a růstu budeme pravidelně informovat.

Tento projekt je další z našich platforem pro budování obchodních i neobchodních vztahů, projevem společenské odpovědnosti, a možnosti sdílet zkušenosti, názory, podnikatelské vize.

Art and Law

Advokátní kancelář Suchanová Mečl Legal, s.r.o., zakládá pro svou vedlejší činnost společnost Art and Law, s.r.o., na podporu současného umění.

 

Věříme, že úloha umění a jeho přítomnost je velmi důležitá pro zdravé fungování společnosti. Chceme tedy svou prací a prostředky vybudovat platformu pro prezentaci současného zejména českého umění, ale i prostor pro diskuze a on-line podcasty na odborná témat z oblasti umění, práva a témata celospolečenská.

 

Celý tento projekt je v prvopočátku a o jeho dalším vývoji a růstu budeme pravidelně informovat.

Tento projekt je další z našich platforem pro budování obchodních i neobchodních vztahů, projevem společenské odpovědnosti, a možnosti sdílet zkušenosti, názory, povědomí o umění a umění podporovat.